Krótkie wiadomości tekstowe SMS to doskonały sposób na szybkie uzyskanie odpowiedzi na jedno, krótkie, nurtujące Cię pytanie. Nie musisz wykonywać połączenia telefonicznego, aby dowiedzieć się, co Cię czeka. Każda z Wróżek posiada unikalny wzór wiadomości, którą należy wysłać pod specjalny numer SMS. Gdzie go znaleźć? W zakładce „Nasi Doradcy” kliknij w wybraną Wróżkę. Po prawej stronie znajdziesz wszystkie możliwości kontaktu, również SMS.

– Dla kogo Wróżby SMS?

Dla każdego, kto nie ma potrzeby telefonicznej rozmowy z Wróżką, lecz ma jedno konkretne pytanie, na które chce dostać odpowiedź w krótkim czasie.

– Jakie pytania zadać SMSem?

Pamiętaj, aby pytanie było konkretne i krótkie. Nie zadawaj pytania rodzaju „Co mnie czeka?”, gdyż ogólne pytania możesz zadać podczas rozmowy telefonicznej.

– Jakie wróżby można uzyskać SMSem?

Każdy z naszych Doradców ma możliwość odpowiadania na pytania w formie SMS. W zależności od tego, w czym specjalizuje się dany Doradca, masz możliwość uzyskania konkretnej wróżby za pomocą różnych narzędzi, którymi operują.

– Gdzie znaleźć numer SMS do Doradcy?

Po kliknięciu na górze strony sekcji „Nasi Doradcy”, pojawi się możliwość wybrania konkretnej Wróżki. Na stronie każdego Doradcy, z prawej strony znajdują się możliwości kontaktu z nim – również numer i wzór treści SMS.