Jeśli nurtuje Cię wiele pytań i nie wiesz, jakie kroki podjąć aby zmienić coś w swoim życiu, ta forma rozmowy z Doradcami jest dla Ciebie. Możesz zadać pytania, jakie tylko chcesz – od bardzo ogólnych, takich jak „Co mnie spotka?” po konkretne pytania. Wybrana Wróżka poświęci Ci tyle czasu, ile potrzebujesz. Wysłucha wszystkiego, co masz do powiedzenia i wyczerpująco odpowie na pytania.

– Dla kogo wróżby przez telefon?

Dla każdego, kto chciałby zadać Doradcy ogólne pytania na temat tego, co go czeka oraz dla każdego, kto potrzebuje dłuższej chwili na rozmowę i otrzymanie pomocy.

– Jakie pytania zadać przez telefon?

Jakie tylko chcesz! Nie ma złych pytań, rozmowa przebiegnie w taki sposób, w jaki tylko sobie zażyczysz. To gwarancja otrzymania wyczerpujących odpowiedzi lub po prostu luźnej rozmowy z Wróżką.

– Jakie wróżby można uzyskać przez telefon?

Każdy z naszych Doradców ma możliwość odpowiadania na pytania w formie rozmowy telefonicznej. W zależności od tego, w czym specjalizuje się dany Doradca, masz możliwość uzyskania konkretnej wróżby za pomocą różnych narzędzi, którymi operują.

– Gdzie znaleźć numer telefonu do Doradcy?

Po kliknięciu na górze strony sekcji „Nasi Doradcy”, pojawi się możliwość wybrania konkretnej Wróżki. Na stronie każdego Doradcy, z prawej strony znajdują się możliwości kontaktu z nim – również unikalny numer telefonu.