Runy to pochodzący z okolic II wieku graficzny alfabet, którym posługiwały się ludy na terenie dzisiejszej Skandynawii. Uważane były za przedmioty magiczne, posługiwano się nimi w celu przewidywania przyszłości, a nawet leczenia chorób. Obecnie używane są głównie do przepowiadania przyszłości. Z czego się składa? Cały alfabet to 24 symbole oraz jednej pustej runy, jednak w zależności od czasu i miejsca, znane są liczne jego modyfikacje. Każdy posiada swoje własne znaczenie, a ich interpretacja pozwala uzyskać informacje na temat przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

– W czym szczególnie pomocne są runy ?

Runy wspomagają rozwój, zgłębiają tajniki życia, wyznaczają nowe ścieżki i ułatwiają poznanie tego, co nieznane. To mistyczna forma przepowiadania przyszłości. Podstawą Run jest absolutna szczerość. Zadając pytanie, skonstruuj je zwięźle i jasno.

– Jak uzyskać wróżbę za pomocą run ?

Na naszym portalu we wróżeniu z run specjalizuje się Elżbieta Runistka i Numerolog oraz Wróżka Ewa. Wybierz te Wróżki w zakładce „Nasi Doradcy” i skontaktuj się z nimi w wybrany sposób.