Nie masz czasu na rozmowę w danej chwili i wolisz, żeby do Ciebie oddzwoniła w innym terminie? A może wolisz kontakt mailowy? Ta forma kontaktu z Doradcami jest dla Ciebie.

– Dla kogo wróżby online ?

Dla każdego, kto preferuje kontakt mailowy bądź telefoniczny, ale z opcją przedpłaty lub rozmowy w innym terminie, niż chwila obecna.

– Jakie pytania zadać online ?

Zarówno przy zamawianiu przedpłaconych rozmów, jak tych prowadzonych mailowo, zadaj jedno konkretne pytanie, na które chcesz uzyskać odpowiedź. W ofercie callback masz możliwość wybrania czasu rozmowy – im dłuższy czas, tym więcej pytań możesz zadać.

– Jakie wróżby można uzyskać online ?

Każdy z naszych Doradców ma możliwość odpowiadania na pytania w formie rozmowy telefonicznej. W zależności od tego, w czym specjalizuje się dany Doradca, masz możliwość uzyskania konkretnej wróżby za pomocą różnych narzędzi, którymi operują.

– Gdzie znaleźć numer telefonu do Doradcy ?

Po kliknięciu na górze strony sekcji „Nasi Doradcy”, pojawi się możliwość wybrania konkretnej Wróżki. Na stronie każdego Doradcy, z prawej strony znajdują się możliwości kontaktu z nim – znajdziesz tam również opcję callback oraz adres e-mail.