Stawianie kart Tarota to jedna z najpopularniejszych form wróżenia. Nie bez powodu! Dzięki tym specjalnym kartom, ale również dzięki specjalistycznej umiejętności posługiwania się nimi i prawidłowego odczytywania ich przekazu, Doradca jest w stanie pomóc w przezwyciężaniu trudności życiowych, odnajdywaniu właściwej drogi i nakreślaniu szczęśliwej przyszłości. Zaufaj Doradcom z kartami Tarota w rękach! To gwarancja otrzymania rzetelnej i sprawdzonej wróżby.

– Czym jest tarot ?

Znana od stuleci talia Tarota składa się z 78 kart. Karty te dzielą się na dwie części – 22 Wielkie Arkana oraz 56 Małych Arkan. Na każdej karcie z Dużych Arkan znajdują się archetypy, które po odpowiedniej interpretacji przedstawiają tajemnice naszego życia. Początkową kartą, a zarazem końcową jest Głupiec. Do pozostałych należą, między innymi: Mag, Papież, Wisielec, Śmierć, Wieża Księżyc i Słońce. Na końcu znajduje się Świat. Małe Arkana z kolei dzielą się na 4 kolory odpowiadające żywiołom (denary, buławy, kielichy i miecze). W każdym z nich znajdują się karty od asa do 10, a także cztery karty dworskie.

– Rozkłady tarota.

W zależności od tego, na jakie pytania chcesz uzyskać odpowiedź, będzie temu odpowiadał konkretny rozkład kart tarota. Dzięki temu dowiesz się, jakie kroki podjąć, aby osiągnąć sukces w interesującej Cię sferze życiowej.

Popularny tarot miłosny podpowie Ci, jakimi uczuciami pała do Ciebie wybrana osoba lub kiedy spotkasz miłość swojego życia. Tarot jednak nie ogranicza się do spraw miłosnych. W zależności od rozkładu kart, możesz uzyskać wróżby dotykające sfery kariery i finansów lub trudnych decyzji. Istnieje również ogólny rozkład tarota, który bezstronnie opowiada o Twojej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości – wszystko za pomocą trzech kart.

– Jak uzyskać wróżbę za pomocą kart tarota ?

Aby otrzymać odpowiedź poprzez odpowiedni rozkład kart, wybierz kontakt do Doradcy, który specjalizuje się właśnie w tej formie wróżenia. Mogą to być następujące osoby: Wróżka Diona, Wróżka Ewa, Astrolog Katarzyna