Powrót do przeszłości, czyli retrogradacja Saturna – Astrolog Katarzyna

Dzisiaj, 17 kwietnia 2018 roku, Saturn rozpoczyna wsteczną wędrówkę po nieboskłonie, która potrwa do 6 września 2018. Wówczas to Saturn ponownie wejdzie w ruch postępowy.

Saturn do dyscyplina, odpowiedzialność i karma.
Kiedy Saturn jest w retrogradacji, przeszłość, teraźniejszość i przyszłość łączą się w jedno. Mamy wrażenie jakby czas płynął wolniej, mamy więcej czasu na przemyślenia i zastanowienie nad tym co już było i zweryfikowania naszych planów na przyszłość.

Podczas pięciomiesięcznej retrogradacji Saturna mamy szansę ponownie rozpatrzyć nasze plany na przyszłość. W tym okresie wiele firm podejmie ważne decyzje związane z dalszym rozwojem, reorganizacją lub zamknięciem i wycofaniem się z rynku. Nastąpią duże zmiany w polityce, systemie sprawiedliwości i szeroko pojętym biznesie, ale także w naszym życiu osobistym.
Ponieważ cała rzecz dzieje się w pierwszych stopniach znaku Koziorożca (bo w tym znaku gości obecnie Saturn) ważne jest nasze zaangażowanie, wytrwałość i konsekwencja w dążeniu do celu. Jest to czas refleksji i zastanowienia się nad tym czy podążamy we właściwym kierunku, czy może coś zmienić zmodyfikować w obranym przez nas kursie i czy cel jest dobrze wyznaczony. Jest sprawą oczywistą, że aby pójść do przodu trzeba uporządkować sprawy z przeszłości. Jeżeli w przeszłości popełniliśmy jakieś błędy, to teraz jest czas na ich naprawę, Saturn w bardzo bezpośredni sposób nam o tym przypomni. Trzeba pamiętać również o tym że pozycja Saturna w początkowych stopniach Koziorożca może powodować frustracje, niechęć i opóźnienia w działaniu. Ale kiedy usuniemy z naszej drogi wszelkie przeszkody, to nic nie stanie nam na drodze w osiągnięciu pożądanego celu.

Nauka cierpliwości i pokory to lekcje jakie trzeba odrobić kiedy Saturn jest w retrogradacji.

 

Życzę owocnej retrogradacji Saturna
Astrolog Katarzyna+48 708 780 522 (4,92zł/min)
SMS o treści SMSATK imię data urodzenia i pytanie na numer 7336 (cena 3,69zł).