Numerologia „oblicza” indywidualną drogę życia. Podstawą tego jest data urodzenia, której składowe przypisują nas do określonej cyfry życia. Odpowiednia interpretacja i rozumienie numerologicznych znaczeń pomaga przewidzieć przyszłą drogę każdego z nas. Co więcej, pozwala zbadać zależność między konkretną liczbą numerologiczną a całym światem, a także nakreślić indywidualny portret psychologiczny. Numerologia pozwala nie tylko na określenie cyfry życia człowieka, lecz także, na przykład, cyfrę związku. Portret numerologiczny prowadzi nas przez życie, które możemy dzięki temu nieustannie zmieniać na lepsze.

– Dla kogo numerologia ?

Dla każdego, kto pragnie poznać głębię swojego istnienia, dowiedzieć się czegoś o sobie samym i nauczyć się podążać za wskazówkami. Numerologia wyzwala wiarę w to, że najlepsze dopiero przed nami i pozwala ze spokojem wykonywać kolejne kroki w przyszłość.

– Jak uzyskać wróżbę numerologiczną ?

Aby dowiedzieć się, którą liczbą numerologiczną jesteś, co to oznacza i jak wpływa na Twoje życie, skontaktuj się z Elżbietą Runistką i Numerologiem lub z Wróżką Ewą. Wybierz te Wróżki w zakładce „Nasi Doradcy” i skontaktuj się z nimi w wybrany sposób.