Królowa Kamieni – Wróżka Anna

Czyta z kamieni, odprawia rytuały, rozmawia ze zmarłymi.
Jeśli chcesz skorzystać z mocy pradawnej magii, wybierz się do wróżki Anny.

Niejedna jej koleżanka po fachu, chciałaby, jak Anna – która sama siebie nazywa kozacką czarownicą – mieć w swoim kobiecym rodzie naturalny dar wróżenia, dar, który kiedyś kobiety wysysały z mlekiem matek. Zwłaszcza na Wschodzie, Ukrainie, Białorusi, Syberii. Tam się nikt specjalnie nie uczył ani rozkładania kart, ani interpretacji obrazów. To się po prostu wiedziało. A już najlepiej było zaglądać w przeszłość i przyszłość przy pomocy tego, co dała ludziom Natura.
– Być może właśnie dlatego czytanie z kamieni, czyli litomancja od początku wychodziło mi najlepiej – tłumaczy Anna, która w swojej rzadkiej specjalności nie ma sobie równych – Kocham kamienie, a one czują moją miłość i mówią do mnie we własnym języku.
Przodkinie Anny pochodzą z Ukrainy. Szczególnym kultem otaczano w rodzinnym klanie prababcię, która znała wiele magicznych sztuk, rytuałów na miłość, zdrowie, lepsze życie.
– Do mnie przyszło to szybko – wspomina jej prawnuczka – Już jako kilkuletnie dziecko odnajdywałam zagubione przedmioty, nieco później umiałam przewidywać zdarzenia, z zamkniętymi oczami odgadywałam kolory. Jeszcze później zaczęłam widzieć osoby zmarłe. Telepatia, jasnosłyszenie i jasnowidzenie to narzędzia, dzięki którym jestem w stanie pomagć innym. Ale to nie stało się oczywiste tak od razu.

Skarby z zielonego pudełka
Anna szukała swojej drogi i pomysłu na siebie w wielu dziedzinach życia. Jednak dopiero po wizycie u znanej wróżki,Tarocistki, olśniło ją – również powodu podpowiedzi mającej wiele sukcesów wróżbiarki.
A może…kamienie? Zastanawiała się tylko chwilę. Te ukochane miała jeszcze z czasów dzieciństwa. W zielonym pudełku, prezencie od babci, przechowywała je pieczołowicie, zawinięte w miękką flanelę.
Te nieszlachetne, dzikie, takie trochę jak ona, zbierała na czystym brzegu Wisły. Lubiła je dotykać, trzymać w dłoniach, czuć ich energię. Można powiedzieć, że one także uczyły ją innego widzenia świata.
Anna ma dużo dystansu do – jak je nazywa – fikuśnych wróżb. Jest przekonana, o czym zresztą pisze na swojej stronie, że najlepsze dla kobiet jest to, co proste, naturalne. To, co pochodzi od dawnych Czarownic, które korzystały głównie z magii księżyca i wrodzonej umiejętności prekognicji. Reszta technik tworzona była przez Magów na usługach męskich władców.
Anna szczególnie dużo wie i mówi o kobiecej psychice, świecie, do którego faceci, choćby pękli – nie wejda, bo to przestrzeń zarezerwowana tylko dla spadkobierczyń dawnych kapłanek.
– Lubię wsółpracować z kobietami – zapewna – I im właśnie szczególnie pomagać.
Odkąd zaczęła z kamieniami i runami pracować zawodowo, codziennie słucha pytań o miłość: kocha, nie kocha, czy będą razem, czy związek im wyjdzie, czy się zaczną dogadywać, a czy on się jej oświadczy, czy pisany im ślub… Ciągle miłość i miłość. No i zdrowie, czy choroba minie, czy to coś poważnego, czy matka wyzdrowieje. O pracę: czy będzie, jak szukać nowej, bo właśnie ktoś dostał wypowiedzenie, czy bieda zajrzy w oczy, czy przejdzie bokiem. I tu czasem są zaskakujące odpowiedzi kamieni. Ania jest przekaźnikiem, po prostu mówi, co widzi.
– No, wie pani, bardzo to dziwne – słyszy niekiedy – Wszystko wygląda idealnie, Nie wiem czemu sugeruje pani, żebym była ostrożna – komentowała jedna z kobiet, gdy Anna sugerowła, żeby uważała na „idelanego narzeczonego” – Mój Piotrek jest najbardzije czułym i troskliwym mężczyzną jakiego kiedykolwiek poznałam! Planujemy wspólne życie i nikt nam w tym nie przeszkodzi!
A za dwa miesiące ta kobieta dzwoni i wzdycha, że miałam rację. – W życiu bym nie przypuszczała, że okaże się tak bardzo nielojalny! – mówiła wzburzona – Nie dość, że złapałam go gdy całował się z moją bliską koleżanką, to jeszcze chciał okraść moją ciotkę. I to z czego? Z jej jedynej wartościowej rzeczy, czyli dwóch rodowych pierścionków, trzymanych „na czarną godzinę”!
Klientka Anny poruszona trafnością wróżby została przy niej „na stałe”. Od czasu do czasu dzwoni i prosi o pomoc. I już nic nie mówi, kiedy odpowiedź wróżki wydaje się nie do końca zgodna z tym, co ona sama by widziała.
– Ale czasem zdarzają się inne prośby, nietypowe zlecenia – opowiada wróżka – Na przykład historia Basi, kobiety, która zamieszkała w domu po pewnej tarocistce. Właściwie wszystkie meble wywieziono, ale została jedna, stara szafa. Poprzednia właścicielka zmarła, rodzina machnęła ręką na ostatni mebel – kontynuuje – A że szafa była ładna, cieszyła oczy Basi. Umyła ją, przetarła półki ale nie zauważyła, że w głębi została talia starych, wysłużonych kart Tarota.
To właśnie ta talia stała się źródłem jej problemów. Jej właścielka powinna była je spalić, żeby energię, jaką wchłonęły, nie mogła już emanować. Ale stało się inaczej. Karty zostały, a Basia, odkąd zamieszkała w mieszkaniu tarocistki, czuła się coraz gorzej. Bolała ją głowa, miewała koszmary, czasem nie miała nawet siły wstać z łóżka. Nie wiadomo, jak potoczyłaby się dalej ta historia, gdyby nie przyjaciółka, Magda, która chciała pożyczyć od niej bluzkę.
– Weź sobie – powiedziała Basia – Jest w szafie , chyba na tej najwyższej półce.
Basia byla niska. Magda wysoka. W oko wpadł jej kawałek podniszczonego jedwabiu.

A co tu masz? – zawołała z ciekawością i wyjęła zawiniątko z szafy.

Obydwie z zainteresowaniem oglądały stare karty. A później Basia powiązała fakt swego stanu zdrowia z momentem w którym to się zaczęło.
– Zadzwoń do Anny, kozackiej czarownicy – podsunęła przyjaciółce Magda – Ona sprawdzi czy te twoje migreny i bóle mięśni mają związek z tą talią kart.
To był strzał w dzisiątkę! Wróżka Anna oczyściła mieszkanie, a talię kart kazała spalić.

Pogodzona z teściową
Od tamtej pory Basia z dnia na dzień zaczęła się czuć coraz lepiej. Minęły dziwne bóle, przypłynęła do niej nowa energia.
Podobna histria przydarzyła się Dorocie w Wielkopolski. Otóż, gdy była z mężem na wycieczce w Hiszpanii, weszli do małego antykwariatu. Prócz książek, były tam także starocie, bibeloty, trochę srebra, nietypowa biżuteria.
Był także piękny pierścionek ze szmaragdem – ulubionym kamieniem Doroty. Świetnie pasował na jej serdeczny palec. Cena – po kilku minutach targowania się – także była na ich kieszeń. Kupili pierścinek, ale po kilku godzinach od założenia, Dorota poczuła się słabo. Zamiast iść na wieczorny spacer, poszła do łóżka. I już do końca pobytu nie odzyskała formy.
– Gdy wrócili, czuła się coraz gorzej – opwiada wróżka – Na szczęście ciotka mojej klientki, osoba wyjątkowo wrażliwa, wyczuła, że problem leży w biżuterii, którą wcześniej nosiła osoba chora, obarczona wieloma problemami – wyjaśnia Anna – I wysłała ją do mnie. Jeśli zdarza się coś takiego, to nie znaczy, że biżuterię trzeba wyrzucić, pozbyć się jej. Są sposoby, aby oczyścić wartościowe rzeczy, odprawić nad nimi rytuał. Wówczas przestają emanować „chorą energią” – kontynuuje – Oczyściłam przedmiot i Dorota znów mogła bezpiecznie nosić pierścionek, cieszyć się jego urodą.
Anna opowiada mi także historię z własnego doświadczenia.
– Mam kontakt z duszami zmarłych – wyjaśnia – Po jakimś czasie od śmierci, moja teściowa zaczęła mnie odwiedzać w snach. A ponieważ za życia nie było między nami dobrze, łatwo się domyślić, że i sny nie były przyjemne. W dodatku straszyła moją córeczkę, na co już w ogóle nie mogłam pozwolić. Oczyściłam zatem mieszkanie energią i zamknęłam świętymi znakami. Nad łóżkami – swoim i córki powiesiłam krzyż Ankh – wrota życia – kontynuuje swoją opowieść – I w końcu nastał spokój. A po jakimś czasie teściowa znów mi się przyśniła. Ty razem w przyjazny sposób. Prawdopodobnie obie dojrzałyśmy do wybaczenia – uśmiecha się – Nieważne kiedy to się wydarzy. Ważne, żeby w ogóle nastąpiło…
Anna wie, że życie bywa trudne. Sama niejedno przeszła. Dlatego lgną do niej kobiety, które czują, że nie jest tylko wróżką, ale przyjazną duszą.
W dzisiejszym świecie nie ma ich znów tak wiele.

 

Wróżka Anna
Tel. +48 708 780 530 (4,92zł/min)
Wróżki SMS o treści SMSANNA imię data urodzenia i pytanie na numer 7336 cena 3,69zł