Jakie pytanie zadać wróżce?

Czy mogę zapytać wróżkę o wszystko? Jakie pytanie można zadać wróżce, a jakiego nie? W jaki sposób sformułować pytanie? Czy to ma znaczenie? To częste pytania, na które próbują znaleźć odpowiedź nasi widzowie, słuchacze, rozmówcy. I bardzo słusznie!

O co zapytać?
Kwestiami, jakie najbardziej interesują naszych klientów to najczęściej sfera uczuć, finansów i zdrowia. Warto pamiętać o tym, że wróżce można zadać pytanie niemal na każdy temat! Ważne jednak, aby pytający był osobą pełnoletnią. Pytania nie powinny dotyczyć dzieci, gdyż ingerowanie w ich energię nie jest wskazane.

Nie zadawaj ogólnych pytań
To, jakie pytanie zada osoba oczekująca wróżby, oczywiście ma ogromne znaczenie. Każdy z naszych Doradców, otrzymuje niestety najczęściej pytania bardzo ogólne, takie jak: „Co mnie czeka?”, „Co w miłości?”, a nawet: „Zdrowie, miłość, finanse – co mnie spotka?”. Nie jest to najlepszy typ pytań, jakie można zadać wróżce. I nie dlatego, że tego nie lubimy. Nasi Doradcy pragną odpowiadać w sposób rzetelny i dokładny. A dokładna odpowiedź to po prostu – dokładne pytanie.

Pytaj dokładnie
Najlepsze pytania to pytania precyzyjne. Chcesz dowiedzieć się, co czeka Cię w miłości? Zapytaj: „Kiedy się zakocham?”, „Czy przystojny brunet zwróci na mnie uwagę?”, „Czy mam szanse u Ewy, mojej sąsiadki?”. Jeśli wybrany Doradca ezoteryczny posługuje się kartami Tarota, otrzymujemy wówczas gwarancję prawidłowej odpowiedzi. W przeciwieństwie do intuicji, jaką posługuje się Doradca, karty Tarota znacznie skuteczniej współpracują przy zadawaniu maksymalnie dokładnych pytań.

Wróżba na całe życie?
Zasada ta dotyczy również pytań o długi zakres czasu. Nie zawsze możemy uzyskać odpowiedź na pytanie na temat całego swojego życia, czy nawet o zakres kilku lat. Warto wiedzieć, że karty Tarota najlepiej odpowiadają na pytania o zakres maksymalnie 3 miesięcy wprzód. To bardzo istotny aspekt, który należy wziąć pod uwagę, zadając pytanie wróżce.

Wróżka to nie lekarz
Pytając doradcę o sferę zdrowia pamiętaj, że osobą, którą w pierwszej kolejności powinna zostać poinformowana o Twoich dolegliwościach jest lekarz. Wróżka może podpowiedzieć Ci, o jakie obszary organizmu powinieneś zadbać w szczególności, czego unikać oraz na co zwrócić szczególną uwagę.

Podaj datę urodzenia
Precyzyjnie zadane pytanie to jednak nie wszystko. Zanim skonstruujemy je w odpowiedni sposób, koniecznie należy podać najpierw swoją datę urodzenia – zwłaszcza podczas rozmów telefonicznych, a także wróżb za pośrednictwem SMSów czy wiadomości e-mail.

Pytania zadawane wróżkom mają zazwyczaj ogromne znaczenie dla osób, które je zadają. Warto przemyśleć dokładnie, w jakiej formie zostaną zadane. Narzędzia, jakimi posługują się doradcy portalu Wróżki Tajemnice Kart, mają za zadanie odpowiedzieć na nie w jak najlepszy sposób. Odpowiednie kwalifikacje, jakie posiadają nasze wróżki, pozwalają im na trafną interpretację tego, co widzą karty, gwiazdy, runy i wiele, wiele innych środków.