– Chiromancja, czyli wróżenie z ręki to jeden z najstarszych sposobów wróżenia. Na podstawie cech ludzkich rąk, takich jak liczne linie i wzgórki, osoba posiadająca dar potrafi odczytać wiele informacji. Również w tej dziedzinie posiadamy specjalistkę na naszym portalu – jest to Wróżka Ewa.

– Reiki – to metoda duchowego uzdrawiania za pomocą energii życiowej. Tylko wykwalifikowane odpowiednio osoby posiadają tę niezwykłą umiejętność. Jeśli interesujesz się tą formą pomocy, skontaktuj się na naszym portalu z Wróżką Ewą.

– Wzmacnianie kamieniami – energia płynąca z kamieni szlachetnych jest wyjątkowa. Umiejętność rozbudzania i wzmacniania czakr pomagają usuwać toksyny z organizmu i utrzymać w zdrowiu cały organizm. Tę wyjątkową umiejętność posiada Wróżka Ewa.

– Rytuały – istnieją różne rodzaje rytuałów, którymi zajmują się nasi doradcy. W zależności od potrzeb, wykonują Rytuały Ochronne, Odcięcia, na wyjście z problemów, Miłosny to tylko nieliczne ze sposobów na odmianę obecnego losu. Aby skorzystać z któregoś z nich, skontaktuj się z Wróżką Dioną.

Doradztwo życiowe – nasi Doradcy to nie tylko Wróżki. Zajmują się także szeroko pojętym coachingiem i doradztwem życiowym. Jeśli borykasz się z jakimś problemem, chcesz odnaleźć w sobie siłę i wejść na odpowiednią drogę życia, skontaktuj się z Wróżką Dioną lub Wróżką Johanną. Czasami luźna rozmowa pozwoli otworzyć oczy i przywrócić wiarę w siebie i lepsze jutro.