Horoskop na WALENTYNKI 2018 – Astrolog Katarzyna

Jaki układ planet będzie tego dnia i jak na Ciebie wpłynie? Zapoznaj się z horoskopem przygotowanym specjalnie na dzień Świętego Walentego. Dowiedz się, z jakiego prezentu najbardziej ucieszy się obdarowana przez Ciebie osoba!

✨ Baran
Twoje serce będzie przepełnione całą gamą uczuć. Od Ciebie zależy, jaki nadasz im kolor i kształt. Możesz mieć mętlik w sercu. Gwiazdy doradzają abyś nie był zbyt ekstrawagancki w wyrażaniu swoich uczuć. Saturna namawia abyś poskromił swój ognisty temperament i posłuchał głosu rozumu. Zanim wcielisz w życie swój oryginalny pomysł pomyśl dwa razy. Ktoś, komu chcesz wyznać lub okazać swoje uczucie może się poczuć osaczony, co odniesie zupełnie odwrotny efekt.
Najbardziej ucieszy się z: drobny prezent, który rozweseli Baran, bilet na dobry film, czerwony breloczek w kształcie serca, bilet do kręgielni, czerwona pościel lub bielizna (wskazany wesoły motyw).

✨ Byk
Masz duże oczekiwania i oryginalne pomysły na Walentynki. Zanim przystąpisz do ich realizacji pomyśl czy to dobry sposób. Wenus i Mars mają teraz na Ciebie bardzo silny wpływ, co może wywołać huśtawkę uczuć, od nadmiernego optymizmu pod wątpliwości i niepewność. Wypośrodkuj swoje emocje, a spędzisz ten dzień bez niepotrzebnych stresów. Obiecuję, że róże będą spadać z nieba.
Najbardziej ucieszy się z: prezentu praktycznego, kolacji w dobrej restauracji, komplet ręczników łazienkowych, zestaw ekskluzywnych mydełek, flakonik perfum.

✨ Bliźnięta
Korzystne ustawienie Słońca i Księżyca gwarantuje mnóstwo energii, którą wykorzystasz na to, aby ten dzień był wyjątkowy i stał się jednym z najważniejszych dni w tym roku. Nie planuj tego dnia zbyt szczegółowo, bo możesz mieć problem z realizacją. Spodziewaj się zaproszenia na romantyczną kolację w pięciogwiazdkowej restauracji.
Najbardziej ucieszy się z: dobra książka, elegancki długopis lub piór, akcesoria do komputera, wycieczka poza miasto, portfel, akcesoria komórkowe.

✨  Rak
Będziesz świętować ten dzień z najbliższymi Twemu sercu osobami. Neptun, Wenus i Mars gwarantują miłą, ciepłą i bezpieczną atmosferę. I tego się trzymaj. Księżyc w znaku Strzelca będzie Cię kusił do zmiany planów. Jednak ty idź swoją drogą. Ten dzień obudzi prawdziwe romantyczne uczucie, które będzie dojrzewało powoli w spokoju. Masz do wyboru przeżyć ognisty romans lub zbudować pełen ciepła i miłości trwały związek.
Najbardziej ucieszy się z: świeczki w każdej odmianie, kwiaty, fikuśne, śmieszne kubki lub filiżanki, poduszka w kształcie serca, kolacja, ale tylko w zaciszu domowym, płyta z nastrojową muzyką.

✨ Lew
To będzie bardzo ognisty i burzliwy dzień. Przed tobą wiele wydarzeń, które na zawsze zmienią twoje życie. To będzie twój dzień. Wykorzystaj go najlepiej jak umiesz. A wiem, że potrafisz dać z siebie wszystko. Odważ się okazać uczucie komuś, na kim tobie zależy. Jowisz w twoim znaku i Księżyc w Strzelcu są gwarantem powodzenia. Już dawno nie miałeś tak dobrej passy w sprawach sercowych.
Najbardziej ucieszy się z: wszystko, co się świeci, biżuteria, jeżeli nie złota to z cyrkoniami, perfumy, coś z odzieży, kosztowne drobiazgi.

✨  Panna
Będziesz w bardzo romantycznym nastroju. Koniunkcja Wenus z Marsem wprawi Cię w nastrój skory do flirtowania. Wybierz się na zakupy, wyszukaj superseksowne ciuchy, by ten dzień była jeszcze bardziej kuszący niż w zeszłym roku. W ten magiczny dzień będziesz śmiały i odważny. Zbliży was zaufanie i wspólne zainteresowania. Wieczór w luksusowym otoczeniu może zakończyć się oświadczynami.
Najbardziej ucieszy się z: prezenty bardzo praktyczne, perfumy, bielizna, pościel, ręczniki, mydełka w kształcie serduszek, kubeczek z serduszkami, mydelniczka w kształcie serca itp.

✨ Waga
Będą Cię teraz pociągać osoby ekscentryczne, trochę szalone z bujną przeszłością. Dzisiaj możesz zakochać się po uszy we wspaniałej osobie, która okaże się doskonałym materiałem na kochanka, lecz nie stałego partnera. Przeżyjecie razem cudowne chwile, możecie się od siebie wiele nauczyć. Korzystaj z tego, co zsyłają Ci los i gwiazdy. Baw się dobrze!
Najbardziej ucieszy się z: wszystko, co jest piękne, tomik romantycznych wierszy, bilet do teatru lub na koncert, perfumy, biżuteria, elegancki portfel, dobre kosmetyki.

✨  Skorpion
Masz teraz niepowtarzalną szansę, aby swym blaskiem oślepić kogoś naprawdę interesującego i wyjątkowego. Jeżeli nie chcesz się jeszcze z nikim wiązać na stałe, to mnij się na baczności, bo to Ty możesz stać się „ofiarą” sideł miłosnych zarzuconych właśnie na Ciebie. Wówczas już możesz nie mieć odwrotu. Walentynkowy wieczór zapowiada się pełen magii i niespodziewanych wydarzeń. Bądź na nie gotowy.
Najbardziej ucieszy się z: seksowna bielizna, zmysłowe perfumy, satynowa pościel, świece zapachowe lub kadzidła, butelka dobrego wina, dobra muzyka lub książka.

✨ Strzelec
Jeśli szukasz prawdziwej miłości, to dzisiaj będziesz miał, w kim wybierać. W południe spodziewaj się zaproszenia od osoby, która jest uroczym romantykiem. Może to nie jest twój typ, warto skorzystać z tego zaproszenia, po bliższym poznaniu możesz zmienić zdanie na temat swojego ideału. Bardzo możliwe, że po tym spotkaniu zaczniesz myśleć o stałym związku.
Najbardziej ucieszy się z: lubi wszelkie nowości, aby poszerzać horyzonty, egzotyczne perfumy, płyta z oryginalną muzyką, książka z działu popularno-naukowego.

✨ Koziorożec
To będzie bardzo burzliwy dzień. Dostaniesz kilka zaproszeń na romantyczny wieczór. Nie zrezygnuj z żadnego zaproszenia. Możesz romansować z kilkoma osobami na raz. Jednak mimo najszczerszych chęci nie będziesz w stanie zdecydować się na jedną z nich. Ponieważ uwielbiasz sekrety, to w tajemnicy spotkasz się z każdą z tych osób. Dopiero później podejmiesz decyzję, z kim zechcesz związać się na stałe.
Najbardziej ucieszy się z: płyta z ulubionym wykonawcą, książka, kwiaty tylko doniczkowe, kosmetyki, dobra herbata, breloczek do kluczy z walentynkowym motywem.

✨ Wodnik
Słońce w Twoim znaku obdarzy Cię dużym powodzeniem i pomoże zdobyć bliską Twojemu sercu osobą. Będziesz bardzo towarzyski i rozmowny, dzięki czemu uda Ci się zwerbalizować prosto i przejrzyście wszystko to, co do tej pory mogło budzić Wasze wątpliwości. Jednym niewielkim gestem możesz bardzo wiele zdziałać. Możesz obudzić uczucie, które czekało, aby je ktoś obudził ze snu. Niczym Książę Śpiącą Królewnę.
Najbardziej ucieszy się z: prezent nie może być tuzinkowy, oryginalna świeczka (kształt i zapach), najnowsze perfumy, oryginalna biżuteria, kolacja w modnej restauracji.

✨ Ryby
Jesteś najbardziej romantyczną duszą w całym zodiaku. W dniu zakochanych chętnie wypróbujesz nowości z jakimś przystojnym i gorliwym kochankiem. Uważaj, żebyś nie zmienił sypialni w naukowe laboratorium: twój adorator może się przestraszyć, że występuje w roli królika doświadczalnego. Przeżyjecie cudowne chwile w sypiali i zrozumiecie, że seks połączony z uczuciami daje więcej satysfakcji niż pozbawione emocji erotyczne szaleństwa.
Najbardziej ucieszy się z: prezent romantyczny, bielizna, pościel, mydełka z motywem walentynkowym, świeczka zapachowa, kolacja romantyczna, biżuteria.