HOROSKOP MARZEC 2018 cz. 2

✨ ⬇⬇ HOROSKOP NA OKRES 12-18.03.2018 ⬇⬇ ✨

✨ BARAN 21.03. – 19.04.
W tym tygodniu planety nie powinny Ciebie zostawić z pustymi kieszeniami. Można Tobie tylko pozazdrościć wspaniałych zakupów, wygranych, niecodziennych okazji. Na początku tygodnia będziesz miał niecodzienne pomysły dotyczące zarabiania, ale też nagłe wydatki. Wiosna za pasem, a tej wiosny żaden Baran nie powinien narzekać na samotność. Bardzo możliwe, że szczęście przyjdzie do Ciebie z daleka, że swoją drugą połowę znajdziesz poza granicami kraju. Jeśli kochasz i jesteś kochany, pozostaje Wam cieszyć się sobą i korzystać z uroków życia. Możliwe wspólne podróże, poprawa warunków życia, sytuacji materialnej, która pozwoli Wam zrealizować plany.

✨ BYK 20.04. – 20.05.
Saturn w trygonie do Twojego znaku pilnuje, abyś pomimo swoich zachcianek nie został z całkiem pustym portfelem. Jednak Ty nie zamierzasz ułatwiać mu tego zadania… i ciągnie Cię w stronę sklepów. Wystrzegaj się strat z powodu roztargnienia! W sferze uczuciowej, łatwiej będzie zburzyć niż zbudować… A więc związki, które przeżywają kryzys, zakończą się. A te, które dojrzały do zmian, zaczną ewoluować. Droga ku tym zmianom może teraz prowadzić przez brutalnie szczere wyznania. Jak zwykle, gdy w grę wchodzą duże emocje, może trochę zaboleć. Ale ogólnie idziecie w dobrym kierunku: Wasze stosunki staną się bardziej szczere.

✨ BLIŹNIĘTA 21.05. – 21.06.
Oszczędność nie będzie Twoją mocną stroną, ale fortuna Cię lubi, więc kryzys finansowy Ci nie grozi, nawet, jeśli pozwolisz sobie na pewną rozrzutność. Może szarpniesz się na jakiś ekskluzywny zakup? Bardzo możliwe, że będzie to coś nowego, czego nigdy nie miałeś, co związane jest z nowoczesną techniką, elektroniką, podróżami. Jest także wielce prawdopodobne, że pieniądze przyjdą do Ciebie z niespodziewanej strony, a także, że poniesiesz nietypowe wydatki. Pamiętaj, żeby inwestować z głową! Możliwe, że postąpisz w sposób dla siebie nietypowy. Zrobisz coś, co jest sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem i wyznawanymi przez Ciebie zasadami. Umówisz się z kimś, kto tak naprawdę nie jest w Twoim typie, ale jesteś tej osoby ciekawy. W ogóle chęć eksperymentowania często będą Tobą kierować, także w stosunkach ze stałym partnerem. To wprost wymarzony czas, byście urozmaicili Wasze życie erotyczne.

✨RAK 22.06. – 22.07.
Nadchodzący tydzień jest niezwykle obiecujący dla finansów. Masz fart, przyciągasz pieniądze! Jednak masz także bardzo lekką rękę do ich wydawania. Nie trać głowy bądź większym realistą! Planując swoją dalszą przyszłość, bierz pod uwagę także te mniej optymistyczne warianty. Cieszyć się będziesz wielkim powodzeniem. Możesz się zakochać, ale przede wszystkim to inni będą obdarzać Cię uczuciem. Jeśli chcesz stworzyć trwały, związek, to właśnie teraz. Twoje wybory będą trwałe, solidne i szczęśliwe. Bardzo możliwe, że decyzję podejmiesz nagle lub zaskoczy Cię czyjeś gorące wyznanie.

✨ LEW 23.07. – 22.08.
Ważne jest to, jakie decyzje teraz podejmiesz. Nie powinieneś zostawiać ich swojemu biegowi. To dobry czas, by zainteresować się nowoczesnymi formami oszczędzania i inwestowania. Może nawet zostaniesz ekspertem od tych zagadnień? Masz teraz duże powodzenie w miłości. W połowie tygodnia możesz się spodziewać miłość od pierwszego wejrzenia, to zasługa Wenus w trygonie do Twojego znaku. Jest też wspaniały czas dla stałych par, które mogą wić gniazdko, zakładać rodzinę i po prostu cieszyć się sobą! Jednak większość Lwów zajęta będzie karierą, własnym rozwojem, zarabianiem pieniędzy. Miłość będzie gdzieś w tle, partnerzy zaczną Was bardzo wspierać lub przynajmniej nie będą Wam przeszkadzać.

✨ PANNA 23.08. – 22.09.
Niestety, czeka Was więcej wydatków niż wpływów… Należy się, więc bardzo postarać, aby dopiąć budżet domowy. Ale przecież każda Panna to potrafi – i zrobić coś z niczego, i zaoszczędzić, i wytrzasnąć pieniądze choćby spod ziemi. Zwłaszcza Panny z początku znaku realizować mogą dziwne pomysły także w dziedzinie uczuć. Wszystko jest teraz możliwe, zarówno rozstanie, jak i obopólna fascynacja. Wasz stosunek do partnera i poglądy na niektóre osobiste kwestie może się bardzo zmienić. Odkryjecie w sobie zupełnie nowe możliwości. Staniecie się odważniejsze, bardziej niezależne, uwolnicie się od różnych ograniczających Was myśli, przekonań na temat płci, seksu, miłości. Jednak nie można powiedzieć, że będzie to szczególnie romantyczny czas. Panny samotne mają wielkie szanse na nowe znajomości, ale w tym tygodniu niełatwo będzie zbudować coś trwałego, więc nie spieszcie się. Musicie uzbroić się w cierpliwość.

✨WAGA 23.09. – 22.10.
Będą większe wydatki, ale może Ci też wpaść parę groszy ekstra. Albo przynajmniej otworzą się przed Tobą lepsze perspektywy na jakieś dodatkowe zyski (zlecenia, premia od szefa za nadgodziny, jeszcze jeden projekt do zrealizowania) lub oszczędności (giełda, papiery wartościowe, obligacje). W tym tygodniu możesz korzystnie coś kupić i z zyskiem sprzedać. Wszystkim tym sprawom sprzyja Merkury w opozycyjnym znaku Barana. Będzie to czas romansów, miłego ożywienia w sprawach sercowych. Stałe pary na pewno nie będą się ze sobą nudzić. Nawet z katarem możesz przeżyć fantastyczną randkę. Ból głowy? Łykniesz tabletkę i bawić się będziesz doskonale. Przejdziesz samego siebie, a znajomi będą zaskoczeni.

✨ SKORPION 23.10. – 21.11.
Czeka Cię sporo wydatków. Wiele z nich dotyczyć będzie zakupów, które robisz rzadko, ale właśnie teraz nadejdzie odpowiedni moment i nie będzie można z nimi dłużej zwlekać. Zapewne znajdziesz jakiś tańszy sposób na przeprowadzenie transakcji, tańszą firmę, bardziej atrakcyjne warunki. W tym tygodniu zarówno kupujący, jak i sprzedawcy powinni być zadowoleni. Twój partner potrzebuje więcej wolności, swobody, oddechu… Nie znaczy to, że przestał Cię kochać lub że chce coś przed Tobą ukryć. Po prostu nawet od tych najbardziej kochanych osób od czasu do czasu chce się czasami odpocząć. Być może ma swoje pasje, swój krąg znajomych, których będzie chciał odwiedzić, podyskutować z nimi na ważne tematy.

✨ STRZELEC 22.11. – 21.12.
Możliwe dodatkowe pieniądze i dobre okazje, które powinieneś rozsądnie wykorzystać. Nie wolno Ci od razu wszystkiego wydać na przyjemności. Musisz być bardziej przewidujący – w nadchodzących tygodniach pieniądze będą Ci bardzo potrzebne. Trzeba, więc pomyśleć o przyszłości. Powodzenie w uczuciach będzie udziałem wszystkich z Was. Odczujecie dobroczynne wpływy Wenus w trygonie do Waszego znaku, za sprawą, której Wasze sercowe sprawy przybiorą bardzo korzystny obrót. Cieszyć się będziecie popularnością, powodzeniem. W stałych związkach zaś zapanuje sielanka: to będą właśnie te chwile, dla których warto być razem i przeczekiwać kryzysy. To dla Was dobry czas na zaręczyny, a dla samotnych, – aby się zakochać.

✨ KOZIOROŻEC 22.12. – 19.01.
Bardzo możliwe będą nietypowe wydatki, zakupy, które robi się rzadko. Nie będziesz się długo namyślać. Można powiedzieć, że będziesz mieć lekką rękę do wydatków. Może Ci wpaść parę groszy ekstra, ale wydasz je szybko, zgodnie z powiedzeniem „łatwo przyszło, łatwo poszło”. Pary, w których uczucie się wypaliło, które są ze sobą z przyzwyczajenia, być może właśnie teraz podejmą decyzję o rozstaniu. Także tym z Was, które zwyczajnie ze swoimi partnerami nie są szczęśliwe, łatwiej będzie zmienić stan rzeczy. Bez większych problemów zrzucicie z siebie ograniczające więzy. Zakochani zaś będą lepiej się dogadywać, będziecie na poziomie intelektu niż serca.

✨ WODNIK 20.01. – 18.02.
Możesz przeżywać niepokoje związane z finansami. Zachowaj dużą ostrożność przy inwestowaniu, wydawaniu, powierz swoje pieniądze wyłącznie pewnym firmom i osobom. W drugiej połowie tygodnie będziecie mogli mówić o dużym farcie w sprawach finansowych. W uczuciach spodziewaj się niespodzianek, które będą wyglądały niczym wyzwanie. Czyżby czekał Cię test na tolerancję wobec partnera? To też dobra pora, by wyjść poza ramy i schematy, w jakie w końcu popadają najbardziej twórczy i kochający się ludzie, jeśli są ze sobą przez długie lata. Wiosna za pasem, należy Wam się jakaś odmiana. Może będzie to wspólny wyjazd, romantyczny wieczór, wyprawa w miejsce, które oboje lubicie, a którego dawno nie odwiedzaliście?

✨ RYBY 19.02. – 20.03.
Na codzienne wydatki powinno wystarczyć Ci kasy, ale ogólnie trzeba powiedzieć, że nie jesteś teraz za bardzo rozpieszczany przez fortunę. Powinieneś bardziej liczyć się z pieniędzmi. Czeka Cię sporo wydatków, być może trzeba będzie postarać się o pożyczkę. Rób to rozsądnie, z umiarem. Dobrze się zastanów, czy wszystkie plany zakupowe są niezbędne. Planety stwarzają dobry klimat dla miłości. Czas sprzyja randkom, zawieraniu nowych znajomości, osiąganiu zgody i porozumienia. Spojrzycie na drugą osobę bez uprzedzeń i zobaczycie w niej to, co najlepsze. Cały tydzień sprzyja zakochanym, jedynie w niedziela nie będzie najlepszym czasem na randki.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Ciekawi Cię, co Gwiazdy mówią o Twojej przyszłości? Skontaktuj się z naszą Astrolog Katarzyną+48 708 780 522 (4,92zł/min) lub SMS o treści SMSATK imię data urodzenia i pytanie na numer 7336 (cena 3,69zł).