Oferta callback – my dzwonimy do Ciebie! 2,68zł/min!

Wybierz

 UWAGA! Oddzwonimy do Ciebie z numeru zastrzeżonego.
SMS o treści SMSMIRA imię data urodzenia i pytanie na numer 7336 cena 3,69zł

Wróżka Mira

Nazywam się Mira, Karty kładę odkąd sięgam pamięcią. W moim domu były codziennością, chlebem powszednim. Karty kładę tak jak robiła to moja babcia, ciotki i niania. Od 15 lat robię to zawodowo. Jestem zodiakalna wagą i numerologiczną liczbą mistrzowską 44.
Pracuję głównie z kartami klasycznymi . One pięknie opowiadają o miłości, domu, rodzinie, zdradach, pracy i pieniądzach. Pokazują ukryte zamiary. Dodatkowo dopytuję Tarota. Często problem jest złożony, wielowątkowy – wtedy te dwie talie świetnie się uzupełniają, i działają razem.
Lubię pytania o miłość, związek, zdrady. Widzę w kartach zamiary partnera. Odpowiadam na pytania o pracę, biznes, pieniądze, naukę. Mówię o rodzinie, mówię o powiązaniach między bliskimi. Często widzę kto kłamie. Lubię pytania TAK / NIE.
Zaznaczam – dla mnie NIE ma głupich pytań, wszystkie Państwa pytania są dla mnie ważne.. Jestem po to, by pomagać. Zawszę mówię prawdę !

Proszę się nie bać- karty są po to by Państwu pomóc, by rozwiać wątpliwości, wskazać rozwiązanie. Najważniejsze – przepowiadają naszą przyszłość.
Każdego traktuję z szacunkiem i wyjątkowo. Każdego zrozumiem.
Dodatkowo układam horoskopy indywidualne z kart Tarota. Robię rytuały odcinające i oczyszczające.

Najlepiej pokazuje przyszłość do 12 miesięcy. Taki okres jest najlepiej widoczny w kartach, które z przyjemnością dla Państwa odkryję.