Oferta callback – my dzwonimy do Ciebie! 2,68zł/min!

Wybierz

 UWAGA! Oddzwonimy do Ciebie z numeru zastrzeżonego.
SMS o treści SMSRenata imię data urodzenia i pytanie na numer 7336 cena 3,69zł

Tarocistka Renata

W życiu nie liczy się tylko szkiełko i oko – twierdzi wróżka Renata, która ma za sobą naukową przeszłość, bo skończyła prawo, pedagogikę, pracowała jako menager, a nawet z powodzeniem prowadziła gastronomię. To jej nie przeszkodziło zgłębiać wielu dziedzin życia związanych z ezoteryką ale przede wszystkim – tajemnic Tarota. Na portalu Dobry Tarot szybko została dostrzeżona i powierzono jej rolę moderatora. Robi to charytatywnie, bo wszak nie wszystko przelicza się na materię. Dziś, gdy dogłębnie zna Tarota, a jej wróżby są niezwykle trafne, wciąż się rozwija duchowo, między innymi pracując z runami. Runiczne symbole mocno współgrają z jej wnętrzem.
Wiele lat pracy z ludźmi dało jej doświadczenie, które przelewa na papier. Pisze o zawiłych menadrach ludzkich dusz – o lękach, nienawiści, depresji.
Każdy, kto rozmawia z Renatą, czuje, że prócz profesjonalnej wiedzy ma w sobie coś równie cennego – życiową mądrość kobiety, która niejedno widziała, słyszała i niejedno przeszła. Jej wróżby i rady to nieoceniony skarb.