Oferta callback – my dzwonimy do Ciebie! 2,68zł/min

Wybierz

UWAGA! Oddzwonimy do Ciebie z numeru zastrzeżonego.

SMS o treści SMSANDREA imię data urodzenia i pytanie na numer 7336 cena 3,69zł

Jasnowidz Andrea

Kiedy byłam dzieckiem, lubiłam bawić się pod stołem babci. Tam miałam swój tajemny świat. Do babci, wpadały na karty, bliższe i dalsze znajome. Często także zupełnie obcy ludzie. Słuchałam co mówi, chłonęłam z powietrzem rady i wskazówki jakimi obdzielała potrzebujących wsparcia.Oni wychodzili wzmocnieni, z nową nadzieją. Też zapragnęłam kiedyś to robić!
Moje marzenie było zgodne z boskim talentem który dostałam: wielkiej intuicji, jasnowidzenia, postrzegania rzeczy i zjawisk niedostępnych dla każdych oczu. Rozwiajałam swoje umiejętności w studium psychologii psychotronicznej. Mam zatem w tej dziedzinie solidną wiedzą. Znam Tarota, runy, wróżę kartami klasycznymi, angielskimi, intuicyjnymi. Posługuję się także kilkoma taliami kart anielskich.
Moja intuicja podsuwa mi obrazy, wizje, ostrzeżenia. Przychodzi do mnie w nocy w postaci snów, które, jeśli tylko umie się właściwie zinterpretować, dają wskazówki i rozwiązania, również moim klientom.
A mam ich wielu, także stałych. Zaufali mi i wracają co jakiś czas, kiedy są na życiowym zakręcie. To co mówię, czasem ich zaskakuje, ale za jakiś czas dzwonią: „Dziękuję, sparwdziło się! Znów miała pani rację…”
Mogę pomóc także Tobie. Zadzwoń i przekonaj się. Pomogę w każdej sytuacji.