Układ Słońca, Księżyca i planet pozwalają nie tylko na odczytanie przyszłości, lecz także definiują osobowość, talenty i cechy człowieka. Ta obszerna dziedzina pokazuje nam, w jaki sposób wszystkie aspekty życia i naszej osobowości łączą się ze sobą. Wpływ planet ma ogromne znaczenie zarówno na nasze na życie codzienne, jak i dalszą przyszłość. Astrologia wykracza poza sferę rozumową, jest dziedziną, której nauka nie jest w stanie całkowicie pojąć. Wiedza o kosmosie, planetach i gwiazdach przeradza się w wiedzę o człowieku. Umiejętność interpretowania i analizowania tych zjawisk jest bardzo cenna i posiada ponadczasowy wymiar.

– Dla kogo astrologia ?

Choć astrologia należy do bardzo trudnych sztuk wróżbiarskich, tylko wybitni astrologowie mają możliwość prawidłowego interpretowania poszczególnych układów planetarnych.

– Jak uzyskać wróżbę astrologiczną ?

Horoskopy dotyczące wielu dziedzin oraz okresów czasu to specjalność naszej Astrolog Katarzyny Południak. Aby się z nią skontaktować, przejdź do zakładki „Nasi Doradcy” i wybierz preferowaną formę kontaktu.